PRACA OD ZARAZ operator wózka widłowego DARMOWY TRANSPORT!

Dodane przez Dorota Kalwas (Firma), Wtorek, 10 Październik, 2017  17:16
  • Telefon: 609083000
  • Lokalizacja: Zgierz
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Adecco Poland Sp. z. o. o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W chwili obecnej, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób, zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier/Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Zadania:
- Realizacja przyjęć do magazynu oraz wydanie do produkcji surowców, materiałów, detali i wyrobów gotowych potrzebnych w procesie produkcji;
- Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców;
- Sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym;
- Składowanie materiałów w magazynie zgodnie z zasadami magazynowania i znakowania;
- Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych;
- Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie analizy zapasów.

Wymagania

- Wykształcenie minimum zasadnicze
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie w ich kierowaniu;
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w systemie dwuzmianowym
-Certyfikowane środki ochrony indywidualnej
-Niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
- BEZPŁATNY TRANSPORT dla mieszkańców Łodzi, Zgierza, Poddębic, Rąbienia, Ozorkowa, Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem strony lento na adres @ lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura - ul. Wólczańska 128/134 Łódź.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 446

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Operator wózka widłowego Zgierz
  • Praca Operator Zgierz
  • Praca Zgierz
  • Praca Operator wózka widłowego
  • Praca Operator
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń